قرص کینوکو AHCC درمان زگیل تناسلی اچ پی وی HPV

۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۵۵:۴۱ ب.ظ

درمان زگیل تناسلی اچ پی وی HPV با قارچ شیتاکو - قرص کینوکو AHCC

 

زگیل های تناسلی (اچ پی وی) واگیردار ترین بیماری جنسی در جهان است. در واقع زگیل تناسلی یک مریضی ویروسی است و با زگیل های عادی فرق می کند. عامل اصلی این بیماری ویروس پاپیلوم انسانی HVP (Human Papillomavirus) است که عامل انتقال آن فقط از طریق تماس مستقیم پوستی در رابطه جنسی می باشد.

 

ویروس های دیگر مثل ویروس ایدز از راه های مختلفی ( مثل دندانپزشکی – سرنگ آلوده و ... ) منتقل میشوند اما ویروس اچ پی وی فقط از طریق رابطه ی جنسی خطرناک منتقل می شود به همین دلیل کسانی که به اچ پی وی مبتلا هستند نمی توانند داشتن رابطه را انکار کنند.

 

آیا زگیل های تناسلی HPV در ایران هم شایع است؟

زگیل های تناسلی امروزه در کشور ما به صورت یک بیماری خاموش وجود دارد و به سرعت در حال گسترش است. متاسفانه اکثر مردم اطلاعات و شناختی از این بیماری ندارند و معمولا وقتی متوجه مریضی خود می شوند که ویروس پیشرفت زیادی کرده و درمان آن بسیار دشوار یا حتی غیر ممکن شده است.

 

خواهشمندیم دقت کنید !! 

گول نخورید !!!  قارچ شیتاکه (کینو کو) با قارچ گانودرما کاملا متفاوت است. جدیدا افرادی سودجو و متقلب اقدام به تبلیغ و فروش قرص و شربت قارچ گانودرما برای درمان HPV کرده اند. این قارچ به هیچ عنوان زگیل های تناسلی را درمان نمی کند. این قارچ کارایی های دیگری دارد و هیچ ربطی به اچ پی وی ندارد.

 

درمان زگیل های تناسلی اچ پی وی HPV با قرص کینوکو AHCC

تنها درمانی که تاکنون برای HPV یافت شده استفاده از قارچ شیتاکو (کینوکو) است. ترکیب AHCC موجود در قارچ کینو کو سیستم ایمنی بدن را به طرز خارق العاده ای بالا می برد و باعث می شود تا سیستم ایمنی بدن با قدرتی که پیدا کرده با ویروس اچ پی وی مبارزه کرده و ویروس را از بین ببرد.

 

بزرگترین کمپانی در این زمینه کمپانی Quality Of Life می باشد. این کمپانی آمریکایی محصولات مختلفی از AHCC با دوز های مختلف را تولید می کند که بهترین محصولات این کمپانی دو محصول :

 

کینوکو پلاتینیوم Kinoko AHCC Platinum

 

و  کینوکو طلایی Kinoko AHCC Gold

 

هستند که هم اکنون توسط شرکت فرازطب در ایران عرضه می شوند.

 

مدل کینوکو پلاتینیوم دوز بالاتری دارد و دوز آن یک و نیم برابر مدل کینوکو طلایی است که جوابدهی آن را خیلی بالاتر برده است.

 

کپسول کینوکو پلاتینیوم درمان زگیل های تناسلی اچ پی وی  Hpv kinoko platinum ahcc

 

شرکت فرازطب نماینده انحصاری کمپانی Quality Of Life در ایران

 

برای اطلاع از شرایط محصول - فروش و ارسال با ما تماس بگیرید

 

تلفن مشاوره و سفارش :

 

09197205208  –  09129518450

 تضمین اصالت کالا + تضمین مناسب تریت قیمت

 

ساعت کاری شرکت :

شنبه تا چهارشنبه  9 الی 20    ----   پنجشنبه ها  9 الی 16

 

تحویل در تهران 3 – 4 ساعته با پیک موتوری

شهرستان ها 2 الی 3 روزه کاری با پست پیشتاز

 

**** ما فقط به شما یک قرص نمی فروشیم بلکه ما تا پایان درمان با شما هستیم

همچنین شرکت فرازطب به همراه این قرص ها یک عدد قطره و یک کرم مخصوص برای تسریع درمان برای شما عزیزان بصورت رایگان ارسال می کند.

 

 

کپسول کینو کو گلد درمان کامل hpv اچ پی وی و برطرف کننده زگیل های تناسلی kinoko gold ahcc

 

بیشتر بدانید :

قارچ کینو کو AHCC چیست ؟

 

کینو کو یا همان شیتاکه از خانواده قارچ ها است. کینوکو حاوی ترکیب AHCC می باشد که مخفف جمله ی  (Active Hexose Correlated Compound) و به معنای (ترکیب هگزوز وابسته) می باشد. این ترکیب جادویی باعث شده تا این قارچ تبدیل به یک ماده منحصر به فرد و البته گران قیمت شود.

 

چگونه یک قارچ ممکن است برای بسیاری از بیماری ها موثر باشد؟

سیستم ایمنی بدن وظیفه دارد تا بدن ما را از بیماری ها و آسیب ها محافظت کند. سیستم ایمنی بدن همواره در حال .... 

... برای مطالعه ادامه توضیحات

اینجا کلیک کنید

 

کپسول AHCC کینوکو گلد (طلایی) درمان زگیل تناسلی اچ پی وی HPV نمایندگی ایران  درمان زگیل تناسلی اچ پی وی HPV با قرص کینوکو پلاتینیوم AHCC